PRVI VEČER DANCS-PIRAN 2017 / PRIMA SERATTA DI DANCS-PIRAN 2017 / FIRST EVENING OF DANCS-PIRAN 2017

 _C6A0406

 29.7.2017 – 21.00

Tartinijev trg Piran – Piazza Tartini Pirano – Tartini square Piran

 

 

Osnovni tečaj 1 / Corso base 1 / Elementary course 1

Osnovni tečaj / Corso base / Elementary course

Nadaljevalni tečaj / Corso avanzato / Advance course

Profesorica / Professore / Proffesor: Gabriele Haslinger

ETUDE

Glasba / Musica / Music:  Carl Czerny

Koreografija / Coreografia / Choreography: Gabriele Haslinger

po/dopo il/after Harald Lander

Plešejo / Danzano / Dance:

Katarina Aleksandra Brezovar, Lara Podgoršek, Luna Pestotnik Stres, Andreja Markelj Ažman, Ela Uršič, Alja Rozman, Jana Sever, Maya Muhek Inkret, Liana Mali, Lea Hostnik, Živa Matjaž, Janja Šinkovec, Rebeka Drnovšek, Lucija Povše, Klara Strmčnik, Manca Strmčnik, Iva Miklavčič, Liu Shanni, Peng Shangyan, Huang Wanting, Huang Xinyue, Peng Sumyin, Zhao Weijia, Aimi Lina, Zhu Yuqing, He Peiying, Wu Ruining, Yin Ziwei, Hu Tingjia, Li Siyao, Lana Klemen, Neli Crnkovič, Laura Ana Oman, Iza Napotnik, Veronika Lucija Pirih, Leda Delfina Steidl Porenta, Lena Jagrič, Tereza Jankovič Kociper, Su Danhui, Li Lin, Chen Kaosi, Chen Ziting, Luo Jiaqiao, Yan Zhien, Li Yingying, Wang Manqi, Deng Wanlin, Tomaž Roblek, Antoneta Turk, Nina Bačani, Tim Dolinšek, Neža Rus, Lucija Matijašič, Elena Gaber, Tamara Jojić, Rozalija Kavčič, Dorka Rosa Dosek, Afroditi Vasilakopoulou, Eszter Horanyi, Marta Bentivoglio, Frančeska Pivko, Arina Tao, Jan Trninič, Nal Zgonc, Lan Dan Kerštanj, Jošt Martinčič, Daniele Natale, Takuma Nakano


Osnovni tečaj 2 / Corso base 2 / Elementary course 2

Profesorica / Professore / Proffesor: Tijuana Križman Hudernik

GISELLE

Glasba / Musica / Music:  A. Ch. Adam

Koreografija / Coreografia / Choreography: Tijuana Križman Hudernik

Plešejo / Danzano / Dance:

Katarina Aleksandra Brezovar, Lara Podgoršek, Andreja Markelj Ažman, Ela Uršič, Alja Rozman, Jana Sever, Maya Muhek Inkret, Liana Mali, Lea Hostnik, Živa Matjaž, Janja Šinkovec, Rebeka Drnovšek, Lucija Povše, Klara Strmčnik, Manca Strmčnik, Iva Miklavčič, Peng Sumyin, Zhu Yuqing, Wu Ruining, Yin Ziwei, Hu Tingjia, Li Siyao, Lana Klemen, Neli Crnkovič, Laura Ana Oman, Iza Napotnik, Leda Delfina Steidl Porenta, Tereza Jankovič Kociper, Shintaro Aboshi


Osnovni tečaj 1 / Corso base 1 / Elementary course 1

Profesorica / Professore / Proffesor: Ana Trojnar

MLADI PRINC IN LUTKE / GIOVANE PRINCIPE E BURATTINI / THE YOUNG PRINC AND PUPPETS

Glasba / Musica / Music:  H.C.Lumbye & V.C. Holm

Koreografija / Coreografia / Choreography: Ana Trojnar

Plešejo / Danzano / Dance:

Grega Golob, Lena Jagrič, Aimi Lina, He Peiying, Iza Julija Perne, Luna Pestotnik Stres, Veronika Lucija Pirih, Annabelle Schutz, Liu Shanni, Peng Shanyan, Špela Uranič, Huanng Xinjue, Huang Wanting, Zhao Weijia 


Osnovni tečaj 2 / Corso base 2 / Elementary course 2

Profesorica / Professore / Proffesor: Tijuana Križman Hudernik

DESPUSITO

Glasba / Musica / Music:  Two cellos

Koreografija / Coreografia / Choreography: Tijuana Križman Hudernik

Plešejo / Danzano / Dance:

Katarina Aleksandra Brezovar, Lara Podgoršek, Andreja Markelj Ažman, Ela Uršič, Alja Rozman, Jana Sever, Maya Muhek Inkret, Liana Mali, Lea Hostnik, Živa Matjaž, Janja Šinkovec, Rebeka Drnovšek, Lucija Povše, Klara Strmčnik, Manca Strmčnik, Iva Miklavčič, Peng Sumyin, Zhu Yuqing, Wu Ruining, Yin Ziwei, Hu Tingjia, Li Siyao, Lana Klemen, Neli Crnkovič, Laura Ana Oman, Iza Napotnik, Leda Delfina Steidl Porenta, Tereza Jankovič Kociper

Nadaljevalni tečaj / Corso avanzato / Advance course

Profesorja / Professori / Proffesors:

Arianne Lafita Gonzalves & Vittorio Galloro

CLASSIC  

Glasba / Musica / Music:  Ariel Smith

Koreografija / Coreografia / Choreography:

Arianne Lafita Gonzalves & Vittorio Galloro

Plešejo / Danzano / Dance:

Su Danhui, Li Lin, Chen Kaosi, Luo Jiaqiao, Yan Zhien, Li Yingying, Wang Manqi, Deng Wanlin, Chen Ziting


Nadaljevalni tečaj / Corso avanzato / Advance course

Profesorja / Professori / Proffesors:

Arianne Lafita Gonzalves & Vittorio Galloro

HARLEKINADA / HARLEQUINADE  

Glasba / Musica / Music:  Cesare Pugni

Koreografija / Coreografia / Choreography: Arianne Lafita Gonzalves & Vittorio Galloro po/dopo il/after Marius Petipa

Plešejo / Danzano / Dance:

Nina Slabe, Antoneta Turk, Nina Bačani, Tim Dolinšek, Neža Rus, Lucija Matijašič, Elena Gaber, Tamara Jojić, Rozalija Kavčič, Dorka Rosa Dosek, Afroditi Vasilakopoulou, Eszter Horanyi, Marta Bentivoglio, Frančeska Pivko, Arina Tao, Nika Ferjan,

Jan Trninič, Nal Zgonc, Lan Dan Kerštanj, Jošt Martinčič, Daniele Natale, Tomaž Roblek, Shintaro Aboshi, Takuma Nakano


Osnovni tečaj 1 / Corso base 1 / Elementary course 1

Osnovni tečaj / Corso base / Elementary course

Profesorica / Professore / Proffesor: Tetiana Svetlična

ZOOTROPOLIS 

Koreografija / Coreografia / Choreography: Tetiana Svetlična

Glasba / Musica / Music:  Shakira

Plešejo / Danzano / Dance:

Katarina Aleksandra Brezovar, Lara Podgoršek, Luna Pestotnik Stres, Andreja Markelj Ažman, Ela Uršič, Uršula Horvatič, Alja Rozman, Jana Sever, Maya Muhek Inkret, Špela Uranič, Iza Julija Perne, Liana Mali, Lea Hostnik, Živa Matjaž, Janja Šinkovec, Rebeka Drnovšek, Lucija Povše, Klara Strmčnik, Manca Strmčnik, Iva Miklavčič, Liu Shanni, Peng Shangyan, Huang Wanting, Huang Xinyue, Peng Sumyin, Zhao Weijia, Aimi Lina, Zhu Yuqing, He Peiying, Wu Ruining, Yin Ziwei, Hu Tingjia, Li Siyao, Lana Klemen, Neli Crnkovič, Laura Ana Oman, Iza Napotnik, Veronika Lucija Pirih, Leda Delfina Steidl Porenta, Tia Filipović, Lena Jagrič, Tereza Jankovič Kociper, Vida Jugović, Grega Golob


Nadaljevalni tečaj / Corso avanzato / Advance course

Profesorja / Professori / Proffesors: Gaj Žmavc

DUET  

Glasba / Musica / Music:  W. A. Mozart

Koreografija / Coreografia / Choreography: Gaj Žmavc

Plešejo / Danzano / Dance:

Su Danhui, Li Lin, Chen Kaosi, Luo Jiaqiao, Yan Zhien, Li Yingying, Wang Manqi, Deng Wanlin, Tomaž Roblek, Nina Slabe, Antoneta Turk, Nina Bačani, Tim Dolinšek, Neža Rus, Lucija Matijašič, Elena Gaber, Tamara Jojić, Rozalija Kavčič, Dorka Rosa Dosek, Afroditi Vasilakopoulou, Eszter Horanyi, Marta Bentivoglio, Frančeska Pivko, Arina Tao, Nika Ferjan, Jan Trninič, Nal Zgonc, Lan Dan Kerštanj, Jošt Martinčič, Daniele Natale, Shintaro Aboshi, Takuma Nakano